Obsah článku

SUPER prsia – Účinný spôsob, ako zväčšiť poprsie

Pre ženy SUPER prsia - Účinný spôsob, ako zväčšiť poprsie

Super prsiaPatríte medzi ženy, ktoré trápi malé poprsie? Nezúfajte. Tabletky SUPER PRSIA sú tu presne pre vás. Keďže na internete môžete nájsť mnoho tabletiek na zväčšenie pŕs, rozhodli sme sa objednať si jedno balenie priamo k nám do redakcie a otestovať jeho účinky.

Predtým ako sa pustíte do čítania recenzie, pozrite si ako vyzerá balenie Super prsia. Objednali sme si jedno balenie aby sme ho následne pre vás nafotili a otestovali. Našu objednávku vybavili naozaj rýchlo a ochotne. To znamená, že zanechali naozaj kvalitný prvý dojem.

SUPER PRSIA A ICH HLAVNÉ ÚČINKY


Ako už z názvu vyplýva, Super prsiatabletky na zväčšenie pŕs. Pýšia sa prvenstvom na trhu. V roku 2011 prišli nato ako mať väčšie poprsie pomocou tabletiek. Medzi hlavné výhody týchto tabliet patrí to, že sú schválené na UVZSR (Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky). To znamená, že ide o kvalitný a overený produkt.

Medzi hlavné účinky látok v tomto výživovom doplnku patrí:

 • zväčšiť veľkosť pŕs
 • neinvazívne zlepšiť pevnosť poprsia
 • obsahuje látky, ktoré pomáhajú formovať ženské prsia
 • pozitívne pôsobia na zdravie pŕs
 • udržať zdravú hladinu cukru v krvi
 • pomôcť prekonať príznaky menopauzy
 • zabezpečiť pravidelnosť menštruačného cyklu
 • podporovať trávenie
 • udržiavať zdravú pokožku
 • podporovať zdravý sexuálny apetít

ZLOŽENIE KAPSÚL


Palma plazivá (Serenoa rapens) – je palma s nízkym vzrastom a červeno-čiernymi plodmi v podobe bobúľ. Pre výrobu extraktu sa využívajú sušené plody. Extrakt z tejto rastliny prispieva k redukcií estrogénu v ženskom organizme a tým normalizuje činnosť pohlavných žliaz. Jej hlavným účinkom je podpora tvorby prolaktínu, ktorý napomáha tvorbe buniek v ženských pohlavných žľazách a tým podporuje zväčšenie prsníkov.

Senovka grécka (Trigonella foenum-graecum) – Senovka grécka je známa tým, že podporuje tvorbu materského mlieka u kojacich žien a pozitívne vplýva na zväčšenie objemu pŕs. Dokáže tiež podporovať trávenie tým pomáha dosiahnuť štíhlu líniu. Má antioxidačné účinky, ktorými zlepšuje imunitný systém. Viac o Senovke gréckej…

Dioskórea huňatá (Dioscorea villosa) – Dioskórea huňatá je tiež nazývaná Wild yam. V alternatívnej medicíne je obľúbená hlavne vďaka tomu, že dokáže normalizovať hormóny v ženskom tele a tým pomáha prekonávať príznaky ženskej menopauzy.

ZOBRAZIŤ KOMPLETNÉ ZLOŽENIE

SUPER PRSIA CENA


Super prsia+štíhla línia ponúka možnosť vybrať si balíček, ktorý vám presne sadne. V ponuke je ŠTARTOVACÍ BALÍČEK, ktorý obsahuje 30 kapsúl a je vhodný na otestovanie prípravku a začatie kúry. Druhé balenie je takzvané POKRAČOVACIE BALENIE, ktoré obsahuje 90 kapsúl. Tretie balenie je takzvaná KOMPLETNÁ PROCEDÚRA a obsahuje až 180 kapsúl.

 • Cena jednej kapsule pri ŠTARTOVACOM BALÍČKU je 0,66€.
 • Cena jednej kapsule pri POKRAČOVACOM BALENÍ je 0,33€.
 • Cena jednej kapsule pri ŠTARTOVACOM BALÍČKU je 0,27€.

Najvýhodnejšie teda vychádza najväčšie balenie so 180 kapsulami v balení.

ŠTARTOVACÍ BALÍČEK

Cena: 19,90€

30 kapsúl

DOPRAVA ZADARMO


POKRAČOVACIE BALENIE

Cena: 29,90€

90 kapsúl

DOPRAVA ZADARMO


KOMPLETNÁ PROCEDÚRA

Cena: 49,90€

180 kapsúl

DOPRAVA ZADARMO


SUPER PRSIA KŔEM

Cena: 11,90€

Veľkosť balenia
50 ml


DÁVKOVANIE


Dávkovanie  je veľmi jednoduché! Stačí užívať 3 kapsuly denne a zapiť ich pohárom vody. Pre maximálne možné účinky odporúčame rozložiť si dávku na celý deň (ráno, obed, večer).

RECENZIE


Na internete sa Super prsia tešia veľkej obľube. Pri našom prieskume zákazníčok, ktoré si produkt zakúpili a užívali ho sme našli na  91 pozitívnych hodnotení zo 100 . To je veľmi slušný počet kladných hodnotení. Prinášame vám na ukážku zopár hodnotení z fór Modrý koník a Heuréka.

super-prsia-stihla-linia-hodnotenie-skusenosti-forum-recenzia super-prsia-stihla-linia-hodnotenie-skusenosti-forum-recenzia super-prsia-stihla-linia-hodnotenie-skusenosti-forum-recenzia super-prsia-stihla-linia-hodnotenie-skusenosti-forum-recenzia

Samozrejmosťou je, že sa nájdu aj záporné reakcie. Ide totiž o výživový doplnok a nie liek. Jeho účinky sú založené na prírodnej báze.  Super prsia obsahujú látky, ktoré majú pozitívne účinky na ľudský organizmus , obsahujú tiež bylinky na rast pŕs. Tieto látky však nemusia pôsobiť na každého rovnako, a preto sa na internete stretnete aj s negatívnymi hodnoteniami.

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY


Ako funguje výživový doplnok super prsia+štíhla línia?

Výživový doplnok SUPER prsia+štíhla línia funguje na princípe výťažkov z rastlín. Konkrétne ide o rastliny, ktoré obsahujú FYTOESTROGÉNY, tieto látky napomáhajú k zväčšeniu a spevneniu vašich pŕs. Fytoestrogény fungujú na princípe imitovania ženských hormónov – estrogénov, a tým napomáhajú k zväčšeniu a spevneniu vášho poprsia a vplývajú pozitívne na celý organizmus.

Je užívanie toho výživového doplnku bezpečné?

Každá z bylinných zložiek, ktorá sa nachádza v tomto výživovom doplnku je dokonale preverená a kontrolovaná. Výživový doplnok SUPER prsia neobsahuje žiadnu zložku, ktorá by vám mohla spôsobiť zdravotné problémy. V zložení nie sú obsiahnuté chemické aditíva. Dôkazom zdravotnej nezávadnosti tohto výživového doplnky je to, že je povolený a autorizovaný na UVZSR.

Pre koho je výživový doplnok super prsia určený?

Tento výživový doplnok je určený pre ženy každého veku, ktoré dbajú na svoju krásu a zdravie. Nechcete ísť na plastiku pŕs? Super prsia sú presne pre vás! V skratke je tento výživový doplnok odporúčaný všetkým ženám, ktoré nie sú spokojné s tvarom a veľkosťou svojho poprsia.

Môžem užívať tento výživový doplnok, keď som tehotná alebo dojčím?

Nie! Výživový doplnok Super prsia nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy. Tiež nie je určený pre ženy, ktoré ešte nedovŕšili vek 18 rokov. Ak máte nejaký vážny zdravotný problém alebo alergiu na niektorú zo zložiek tohto výživového doplnku, odporúčame jeho užívanie prekonzultovať s vašim lekárom.

Má tento výživový doplnok aj iné účinky okrem zväčšenia a spevnenia poprsia?

Samozrejme. Tento výživový doplnok môže tiež:

 • dopomôcť k štíhlej línii
 • zlepšiť kvalitu vlasov a pokožky
 • zmierniť menštruačné bolesti
 • upraviť menštruačný cyklus
 • podporiť sexuálny apetít
 • prekonávať nepríjemné príznaky klimaktéria (menopauzy)

Kedy môžem očakávať prvé výsledky?

Ako väčšina výživových doplnkov aj tento pôsobí na každú ženu úplne inak. U žien do 30 rokov boli prvé účinky pozorované už po 5 dňoch užívania. V priemere môžete očakávať výsledky do 10 – 14 dní od začiatku užívania. Vždy sa treba riadiť návodom, ktorý je priložený v balení.

NAŠE HODNOTENIE


Tabletky SUPER prsia+štíhla línia hodnotíme ako naozaj kvalitný výživový doplnok, ktorý má všetky predpoklady aby splnil vaše očakávania. Obsahuje kvalitné bylinné extrakty, ktoré napomáhajú rastu a formovaniu poprsia.


CENA: 19,90€

POČET TABLIET: 30 tabliet

NAŠE ZÁVEREČNÉ HODNOTENIE 


 

4.6/5 - (8 votes)

Michaela
Redaktorka magazínu Výživový-doplnok.sk. Zaujímam sa o zdravý životný štýl, fitness a zdravé recepty. Rada sa neustále vzdelávam a hľadám čo najprirodzenejšie spôsoby ako byť fit. 🙂

2 Komentáre

 1. Ahoj, ja mám. Brala som ich cca mesiac a už po 2 týždňoch som spozorovala nejaké tie výsledky. Takže môžem povedať, že fungujú. Uvidíme ako to pôjde ďalej 😉

Zanechať odpoveď

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Najlepšie články

Tabletky na chudnutie – TOP 6 najúčinnejších

7
Pripravili sme si pre vás prehľad tých najlepších prípravkov, ktoré vám pomôžu schudnúť. V tabuľke nájdete prevažne tabletky na chudnutie, ktoré fungujú a rôzne...

Najlepší spaľovač tukov? Toto je TOP 7

tabletky na ukľudnenie

Tabletky na ukľudnenie – ✅ TOP 6

Tabletky na rast vlasov – TOP 6 (recenzia)

4.6/5 - (8 votes)