O nás – Náš cieľ, tím a kontakt

Cieľ nášho webu


Cieľ nášho webu www.vyzivovy-doplnok.sk je veľmi jednoduchý. Chceme bežným ľuďom priblížiť alternatívne spôsoby zlepšenia si zdravia. Ako na hlavnej stránke môžete vidieť, snažíme sa ľuďom poskytnúť užitočné informácie o výživových doplnkoch a liekoch, ktoré nie sú viazané na lekársky predpis.

Každý jeden článok a recenzia je napísaný po dôkladnom prieskume. Niektoré články sú publikované až po konzultácií s lekármi a farmaceutmi.

Obsah webu


Uvedomujeme si, že každý jeden deň sú na trh pretláčané nové a nové produkty. Nie vždy je jednoduché si vybrať.

Naše články majú za úlohu informovať ľudí o jednotlivých produktoch.

Informácie a recenzie zbierame z kvalitných a autoritatívnych webov ako je napríklad www.zdravie.pravda.skwww.heureka.sk, www.zdravie.sk alebo www.modrykonik.sk.

Informácie, ktoré sú použité v našich článkoch čerpáme taktiež zo svetových médií ako napríklad:

Následne sú všetky informácie spísané do prehľadnej a informatívnej recenzie. Väčšina článkov má podobnú osnovu. V článkoch sa dozviete základné informácie o produktoch, ich účinky, dávkovanie, cenu, výhody a nevýhody. 

Nesnažíme sa propagovať iba jeden internetový obchod. Vyberáme tie, ktoré daný produkt ponúkajú za najnižšiu cenu. Taktiež v článkoch neuvádzame iba výhody ale píšeme objektívne recenzie, ktoré obsahujú aj nežiadúce účinky a nevýhody produktu.

V článkoch môžu nachádzať reklamné odkazy. Príjem z jednotlivých reklám je použitý na ďalší rozvoj webu a nové články.

Na internete je veľké množstvo podvodných internetových obchodov. Taktiež sa snažíme ľuďom odporučiť overené a kvalitné internetové obchody.

Tím, ktorý stojí za týmto webom


Na našom webe pracuje neustále niekoľko redaktorov. Zo začiatku bol náš tím jednočlenný, neskôr sme sa rozrástli na niekoľko členov.

Pokial vás zaujal náš obsah alebo by ste sa chceli pridať do nášho týmu a písať pre nás články, ponúkame možnosť spolupráce. Stačí nás kontaktovať.

Pre viac informácií, nám prosím napíšte mail.


Kontaktovať nás môžete na adrese

  • tomas.bano@vyzivovy-doplnok.sk
  • adrianbujalko@gmail.com

O nás – Náš cieľ, tím a kontakt
4.4 (88%) 5 votes