O nás – Náš cieľ, tím a kontakt

Cieľ nášho webu www.vyzivovy-doplnok.sk je veľmi jednoduchý. Chceme bežným ľuďom priblížiť alternatívne spôsoby zlepšenia si zdravia. Ako na hlavnej stránke môžete vidieť, snažíme sa ľuďom poskytnúť užitočné informácie o výživových doplnkoch a liekoch, ktoré nie sú viazané na lekársky predpis.

Každý jeden článok a recenzia je napísaný po dôkladnom prieskume. Niektoré články sú publikované až po konzultácií s lekármi a farmaceutmi.

Obsah webu


Uvedomujeme si, že každý jeden deň sú na trh pretláčané nové a nové produkty. Nie vždy je jednoduché si vybrať.

Naše články majú za úlohu informovať ľudí o jednotlivých produktoch.

Informácie a recenzie zbierame z kvalitných a autoritatívnych webov ako je napríklad www.zdravie.pravda.skwww.heureka.sk, www.zdravie.sk alebo www.modrykonik.sk.

Informácie, ktoré sú použité v našich článkoch čerpáme taktiež zo svetových médií ako napríklad:

Následne sú všetky informácie spísané do prehľadnej a informatívnej recenzie. Väčšina článkov má podobnú osnovu. V článkoch sa dozviete základné informácie o produktoch, ich účinky, dávkovanie, cenu, výhody a nevýhody. 

Nesnažíme sa propagovať iba jeden internetový obchod. Vyberáme tie, ktoré daný produkt ponúkajú za najnižšiu cenu. Taktiež v článkoch neuvádzame iba výhody ale píšeme objektívne recenzie, ktoré obsahujú aj nežiadúce účinky a nevýhody produktu.

Financovanie webu – Affiliate disclaimer

V článkoch sa môžu nachádzať reklamné (affiliate) odkazy. Pri každom nákupe, ktorý bude realizovaný cez takýto link, dostaneme drobnú províziu. Finálna cena sa pre váš samozrejme nezvýši a nezaplatíte tak nieč naviac. Všetky tieto peniaze sú následne investované do kvalitného obsahu, ktorý má za úlohu pomôcť vám, našim čitateľom.

Nemusíte sa báť, cena produktu, ktorý sa rozhodnete zakúpiť cez náš link sa v žiadnom prípade nezvýši.

Na internete je veľké množstvo podvodných internetových obchodov, a preto sa snažíme ľuďom odporučiť overené a kvalitné internetové obchody.

Napísali o nás


Naše články zaujali aj iné portály a získali zaujímavé ohlasy. Odkazujú na nás autority v obore zdravia a zdravého žitovného štýlu.

Tím, ktorý stojí za týmto webom


Na našom webe pracuje neustále niekoľko redaktorov. Zo začiatku bol náš tím jednočlenný, neskôr sme sa rozrástli na niekoľko členov.

Ahoj, moje meno je Adrián Bujalko a som zakladateľom tohto webu. Zdravej výžive sa venujem približne 5 rokov. Aktívne jazdím na bicykli a s tým je spojená fyzická kondícia. Vždy som sa chcel cítiť zdravý a plný sily. Preto som začal študovať ako to dosiahnuť. Mám na starosti celkový chod portálu a jeho správne fungovanie.
Ing. Adrián Bujalko – Zakladateľ portálu Výživový-doplnok.sk. kontakt: adrianbujalko@gmail.com
 

Tomáš Baňo – Hlavný redaktor a správca portálu. kontakt: tomas.bano@vyzivovy-doplnok.sk

Pre viac informácií, nám prosím napíšte mail.


Kontaktovať nás môžete na adrese

  • tomas.bano@vyzivovy-doplnok.sk
  • adrianbujalko@gmail.com