1

MenActive – Na zvýšenie testosterónu

menactive-teststeron-cena-hodnotenie-recenzia

MenActive je výživový doplnok s obsahom až 8 prírodných látok, ktoré majú za úlohu zlepšiť hladinu testosterónu v organizme. Jednotlivé látky spolu vytvárajú synergický efekt a pôsobia presne tam, kde ich je treba. Nemusíte sa už viac báť, že vás bude trápiť nedostatok testosterónu.

 Náš TIP: MenActive odporúčame zakúpiť priamo od výrobcu. Vyhnete sa tak rôznym nekvalitným napodobeninám a hlavne vám výrobca zaručí najnižšiu cenu na trhu.  Zobraziť výrobcu

MenActive nám do redakcie dorazil behom pár dní. Objednali sme 2 balenia a doprava bola zdarma. Na balení nechýbal ani ochranný obal. Prvý dojem bol splnený na výbornú!

Pozrite si zopár fotiek, ktoré sme pre vás nafotili.

Účinky

Vďaka 8 prírodným látkam, ktoré MenActive obsahuje je skvelým pomocníkom. Prírodné látky, ktoré obsahuje zabezpečujú nasledujúce účinky.

 • Pomáha udržať normálnu hladinu testosterónu v krvi
 • Podporuje normálnu funkciu pohlavných orgánov
 • Udržuje normálnu hladinu hormónov
 • Podporuje sexuálnu túžbu
 • Dodáva energiu a pomáha predchádzať únave

Zloženie

L-karnitín – L-karnitín alebo l-carnitine je látka, ktorá dokáže účinne stimulovať premenu tukov a viazať na seba mastné kyseliny. Táto látka je pre naše telo životne dôležitá, ak ju telo nedostáva v dostatočnom množstve, nefunguje správne. Je veľmi užitočný pre každého, kto sa chce cítiť v pohode a plný energie. L-karnitín dokáže potláčať únavu a efektívne znižuje čas potrebný na zotavenie. Je veľmi vhodný pri zvyšovaní mužskej plodnosti. Viac o L-karnitíne…

Kotvičník zemný – Kotvičník zemný alebo inými slovami Tribulus terrestris je látka, ktorá sa vo veľkom množstve využíva v lekárstve. Je vyhľadávaná hlavne pre jej schopnosť zvýšiť testosterón v mužskom organizme. Rôzne štúdie dokázali, že kotvičník zvyšuje testosterón až o 30%! Dokáže zvyšovať mužskú plodnosť, sexuálnu túžbu a posilňuje imunitný systém. Má mnoho ďalších účinkov na ľudské zdravie. Viac o Kotvičníku zemnom…

Senovka grécka – Senovka grécka alebo grécke seno, to sú pomenovania pre rastlinu so skvelými účinkami na zdravie človeka. V minulosti bola využívaná ako afrodiziakum. Dnes sa používa na regulovanie cholesterolu a cukru v krvi, znižovanie horúčky, urýchľovanie hojenia rán alebo na stimuláciu žalúdočnej činnosti. Viac o Senovke gréckej…

ženšen-cena-účinky-predajŽenšen pravý – Ženšen pravý latinsky Panax ginseng je liečivá rastlina pochádzajúca z Číny. Po celom svete je vyhľadávaná kvôli jej skvelým liečivým a podporným účinkom. Medzi jej najvyhľadávanejší účinok patrí to, že dokáže zlepšiť erekciu! Môžete ho nájsť takmer v každom jednom prípravku na zlepšenie erekcie. Medzi jeho ďalšie skvelé účinky patrí napríklad to, že dokáže zlepšiť imunitu, znížiť cholesterol, stimulovať srdce a zlepšiť pamäť. Viac o Ženšene pravom…

Pýtate sa aké je zloženie jednej kapsuly? Nech sa páči.

Aktívne látkyv 1 kapsule
L-karnitín150 mg
acetyl-L-karnitín100 mg
propionyl-L-karnitín50 mg
Tribulus extrakt50 mg
Senovka grécka extrakt 8 : 150 mg
Ženšen20 mg
Zinok6 mg
Vitamín B6 (pyridoxín)1 mg

Cena

menactive-teststeron-cena-hodnotenie-recenzia

Cena MenActivu je podľa nás prijateľná. Momentálne prebieha akcia 30% a finálna cena je 11,99€.

Doprava stojí 1,99€. Pri objednávke 2 a viac balení je ZDARMA.

Pre koho je určený?

MenActive je určený hlavne pre mužov, ktorých trápi mužská menopauza alebo inými slovami andropauza. Tento problém trápi väčšinou mužov po 30tke.

S pribúdajúcim vekom sa stále viac a viac prejavujú príznaky nedostatku testosterónu. Tento výživový doplnok vám ho pomôže doplniť a udržať na tej správnej hladine.

Dávkovanie

 • Výrobca odporúča užívať 1-2 kapsuly denne
 • Kapsuly užite naraz alebo jednu po druhej a dostatočne zapite
 • Nezapíjajte alkoholom!!!
 • V jednom balení nájdete 60 kapsúl

Naše hodnotenie MenActive

Potencia

Kotvičník účinne zlepšuj potenciu.

Cena

60 kapsúl stojí iba 11,99€.

Kvalita

Kontrolovaný proces výroby.

Erekcia

Obsahuje zložky, ktoré zlepšujú erekciu.

Hlavné výhody MenActive od značky Advance Nutraceutics

 • Obsahuje iba prírodné látky
 • Všetky suroviny sú certifikované
 • Vstupná a výstupná kontrola pri výrobe
 • Produkt je registrovaný na ÚVZ SR
 • Zlepšuje potenciu
 • Pôsobí na hladinu testosterónu
 • Podporuje erekciu
 • Znižuje únavu a dodáva energiu

menactive-testosteron

Kvalitná alternatíva

Ak sa vám nepozdáva MenActive a hľadáte kvalitnú alternatívu na zlepšenie testosterónu a prekonanie andropauzy, vyskúšajte Primulus.


Primulus je výživový doplnok, ktorý obsahuje výťažok z Kotvičníka zemného a účinne zvyšuje hladinu testosterónu v tele.

Vyskúšať Primulus
MenActive – Na zvýšenie testosterónu
4.5 (90%) 6 votes
Tomáš Baňo
 

Dobrý deň, volám sa Tomáš Baňo a som autorom tohoto magazínu. Už 10 rokov sa venujem zdravému životnému štýlu. Zaujímam sa o alternatívne spôsoby liečby. V mojich článkoch vám ponúknem môj názor a hodnotenie rôznych výživových doplnkov.

Pridajte komentár 1 Komentáre
Karol

Super. Užívam tribulus cca 3 mesiace a môžem povedať že cítim výraznu zmenu. Objednam znova potom viac balení nech to mám lacnejšie.

Odpovedať

Napísať komentár: