BIO CHLORELLA ADVANCE

BIO CHLORELLA 

Počuli ste už o rastline, ktorá dokáže stimulovať telozlepšovať imunitu, podporovať tráveniedopĺňať telu vitamíny a minerály? Presne tak, toto všetko dokáže chlorella!

BIO CHLORELLA ADVANCE

Čo to je?


Slovo „chlorella“ pochádza z latinských výrazov zelený a malý. Jej sýto zelená farba je spôsobená obrovským obsahom chlorofylu, obsahuje ho dokonca najviac v celej rastlinnej ríši. Chlorella pochádza zo sladkých vôd a je to jednobunková zelená riasa. V Japonsku je táto rastlina považovaná za dokonalú detoxikačnú pomôcku. Fascinujúce na nej je že vo vhodných podmienkach sa rozmnožuje až 4 krát za 24 hodín. U zdravého človeka chlorella nemá vedľajšie účinky.

 

Chlorella ADVANCE


Chlorella obsahuje 100 % čistú riasu chlorella v prémiovej BIO kvalite. Tablety sa šetrne lisujú a neobsahujú žiadne spojivá ani prídavné látky.

Prečo užívať Chlorellu ADVANCE

  • Je 100 % bez pridaných látok
  • BIO certifikát CERES
  • Špičkovo a kvalitne spracovaná
  • Certifikácia Organic Naturland
  • Neobsahuje ťažké kovy

Účinky:


Detoxikácia organizmu

Chlorella je veľmi vhodná na prečistenie tela. Dokáže na seba viazať toxíny a vyplavovať ich z tela a tým čistiť organizmus.

Vysoký obsah vlákniny

Chlorella má veľký obsah vlákniny. Chlorella podporuje zdravé trávenie a napomáha funkciičriev.

Vitamíny a minerály 

Chlorella má vysoký obsah vitamínov, minerálov a ďalších užitočných látok ako chlorofyl, karotenoidy alebo chlorellový rastový faktor. Telo ich v podobe chlorelly príjma prirodzene a nie synteticky vyrobené.

Imunita

Chlorella významne podporuje imunitu. Ak potrebujete zvýšiť imunitu, chlorella je to pravé.

Energia a vitalita

Chlorella dodáva energiu a zvyšuje vitalitu.

Antioxidant

Chlorella napomáha v boji proti voľným radikálom.

Bio Chlorella ADVANCE


Bio chlorella advance

Obsah balenia: až 1000 tabliet!

Cena: iba 15,99€

Obsah balenia


 1 000 tbl.

Zloženie produktu


100% sladkovodná riasa Chlorella, 200 mg/1 tableta.
Neobsahuje přídatné látky. Bez lepku.

Odporúčané dávkovanie


 Pre dospelých sa odporúča konzumovať 2× denne 5 až 10 tabliet.

Začnite postupne. Najprv 3 tablety 2x denne. Postupne zvyšujte dávku. Najlepšie je užiť chlorellu 15 – 20 minút pred jedlom a zapiť vodou.

 

Naše hodnotenie produktu Chlorella ADVANCE:

Bio chlorella advanceChlorellu som nemusel testovať, kedže ju konzumujem pravidelne už niekoľko rokov. Za ten čas mi naozaj pomohla zlepšiť si zdravie. Ideálne je skombinovať ju napríklad so spirulinou alebo chia semienkami. Ja ju pravidelne konzumujem ráno, ale nie je to pravidlo. Pridávam ju do smoothie alebo ju pijem s čistou vodou. Na konzumovanie chlorelly si časom navyknete a budete to brať ako zdravý návyk. Rozhodne odporúčam Chlorellu zaradiť do svojho každodenného jedálnička. Ak vám nestačí moje odporúčanie, prečítajte si rozsiahlu disksiu o účinkoch chlorelly.

Chlorella ADVANCE vám pomôže pri detoxikácií organizmu!

 

 

BIO CHLORELLA ADVANCE
4.8 (95%) 8 votes