primulusČas nikto neoklame a príznaky starnutia na sebe začne pociťovať každý. To však neznamená, že nemôžeme byť vitálni aj vo vyššom veku. Predovšetkým muži na sebe zvyknú pozorovať určité príznaky tzv. mužského prechodu (andropauza), teda zníženia tvorby hormónu testosterón. Prejaviť sa to môže ako únava, skleslá nálada, prípadne znížená chuť na sex. Na tieto problémy prichádza prvá pomoc s názvom PRIMULUS.

Balenie Primulusu je naozaj velmi kvalitne spracované. Je dodávaný v luxusnej čiernej krabičke. V redakcii sme ho nafotili a prinášame vám živé fotografie produktu.

Primulus a jeho účinky


Multivitamín moderného muža, ako bývajú tabletky Primulus označované, obsahujú všetko potrebné, čo dokáže chlapom prinavrátiť silu.

Príznaky andropauzy sa totiž začínajú ukazovať zhruba po tridsiatke, predovšetkým v podobe chronickej únavy, náchylnosti k ochoreniam, strate libida.

Zdravý chlap však musí vždy byť pripravený podať stopercentný výkon, či už v posteli alebo v práci – a preto prichádzajú na scénu tablety Primulus.

Hlavné účinky Primulusu:

 • Zvýšuje hladinu testosterónu v tele
 • Pomáha prekonávať únavu
 • Zvyšuje celkovú vitalitu
 • Pomáha predchádzať nachladnutiu a nádche
 • Zvyšuje libido
 • Zlepšuje náladu
 • Pomáha lepšie budovať svalovú hmotu

 

Pozrite si reklamné video produktu Primulus:

Zloženie


Zloženie kapsúl je výsledkom precízneho štúdia, každý vitamín a minerál obsiahnutý v tabletkách má svoje opodstatnenie. Zinok pomáha potláčať únavu, horčík udržiava zdravé svaly a nervy, vitamín D3 prispieva k normálne funkcii svalov, vitamín B6 zasa zlepšuje náladu, antioxidačné účinky má cenený vitamín C. Kotvičník zemný udržiava zdravé hodnoty testosterónu v tele, grécke seno univerzálne povzbudzuje organizmus. Extrakt z čierneho korenia napomáha vstrebávaniu ostatných zložiek tabletiek Primulus.

LátkaObsah v jednej tablete 
Zinok7,68 mg
Horčík122,5 mg
Selén2,75 μg
Vitamín D325 μg
Vitamín B61 mg
Vitamín C50 mg
Biotín30 μg
Tribulus Terrestris150 mg
Extrakt z čierneho korenia5 mg

Aká je funkcia jednotlivých zložiek Primulusu?

Zinok – Patrí medzi mikroelementy. V našom organizme je zastúpený len v nepatrnom množstve, to však neznamená, že nie je potrebný. Hneď po železe je druhý najzastúpenejší stopový prvok v našom organizme. Je veľmi dôležitý pri syntéze bielkovín, urýchľuje hojenie rán. Jeho najdôležitejšou úlohou u mužov je to, že zvyšuje tvorbu testosterónu a aktivitu spermií.

Vitamín D3 – Je nevyhnutný pre správne fungovanie všetkých buniek v tele. Má nezastupiteľnú úlohu pri vstrebávaní vápnika z čreva do krvi. Podporuje vrodenú imunitu, má pozitívne účinky na rozvoj buniek kože a podporuje správny chod srdca.

Horčík – Horčík je veľmi dôležitý pri tvorbe svalstva, podporuje správne fungovanie nervovej sústavy, upokojuje organizmus a zmierňuje stres znižuje vysoký krvný tlak, je veľmi vhodný pri cukrovke a pomáha pri prevencii pred infarktom.

Vitamín B6 – Vitamín B6 pomáha činnosti svalstva, má upokojujúce učínky, má vplyv na tvorbu červených krviniek, tvorí nukleové kyseliny a protilátky, zabraňuje kôrnateniu ciev.

Vitamín C – Asi najznámejší vitamín vôbec. Má veľa pozitívnych účinkov na náš organizmus. Medzi jeho hlavné úlohy patrí udržovanie zdravých ciev, pôsobí na zdravie všetkých buniek, pomáha v boji s voľnými radikálmi, ovplyvňuje imunitu a vstrebávanie železa.

Pískavica grécke seno – Táto bylina patrí k najstarším kultúrnym bylinám. Pochádza zo Stredomoria. Medzi jej hlavné účinky patrí to, že pôsobí protizápalovo, pomáha pri odkašliavaní, posilňuje organizmus a pomáha znižovať krvný tlak.

Vzhľadom na jeho 100% prírodné zloženie, pri užívaní kapsúl Primulus nie ste vystavení negatívnym vedľajším účinkom. Navyše, všetky látky v ňom obsiahnuté patria k všeobecne odporúčaným a vyhľadávaným.

primulus

Ak rozmýšľate, ako zvýšiť testosterón vo vašom tele, odpoveď ste už našli. Nedostatočná erekcia, pričastá únava, nechuť v spálni – presne to sú príznaky, s ktorými Primulus riadne zatočí. Tento prípravok je od mužov, pre mužov.

A funguje to?


Primulus nie je žiadne placebo. Je to plnohodnotný výživový doplnok šitý na mieru presne pre mužov.

Obsahuje účinné prírodné látky, ktoré sú skombinované tak aby vám dodali energiu a chuť do života.

Navyše je vyrábaný v Českej republike, takže to nie ježiadny čínsky „šmejd“.

Je laboratórne testovaný, takže vám nehrozia žiadne vedľajšie účinky.

Primulus a jeho cena


Primulus je navyše cenovo dostupný, jedno balenie stojí iba 21€ a obsahuje 60 tabliet.

Vydrží vám na celý mesiac, pri dodržaní odporúčaného dávkovania dve tablety denne.

Optimálna doba užívania je niekoľko mesiacov, prvé účinky však na sebe začnete pozorovať už po dvoch týždňoch.

TIP: Využite zľavu 10% na nákup Primulusu. Pod objednávku vložte zľavový kód TST0117. Pozor! Zľava platí iba do 31.7.2017! Neváhajte a využite ju ešte dnes.

primulus-cena-recenzia-skúsenosti

VÝHODY PRIMULUSU

 • Pomáha zvýšiť testosterón
 • Podporuje imunitu a obranyschopnosť
 • Zlepšuje náladu
 • Zvyšuje libido

NEVÝHODY PRIMULUSU

 • Balenie obsahuje iba 21 tabliet

Naše hodnotenie


Primulus ako výživový doplnok hodnotíme veľmi pozitívne.

Za krátky čas, ktorý je na trhu si stihol vytvoriť široké publikum spokojných zákazníkov. Je ich až cez 2000. Ak máte problém s únavou alebo trpíte nedostatkom energie, Primulus je presne pre vás! Ak však hľadáte výživový doplnok s prírodným zložením na prevenciu, tiež odporúčame siahnuť po Primuluse.

Navyše jeho cena nie je závratne vysoká ako to býva u iných výživových doplnkov.

Jedinou nevýhodou môže byť neskorší nástup účinkov. Avšak to je normálne pretože žiadny výživový doplnok neúčinkuje za jeden deň. Pozrite sa na ďalšie často kladené otázky ohľadom Primulusu.

Primulus – Výkonný nástroj na zvýšenie testosterónu
4.7 (93.13%) 32 votes